EKSTENSOMETRY

 • ekstensometr 1610

  MODEL 1610 EKSTENSOMETR TAŚMOWY

  Czujnik zaprojektowano do pomiaru małych odległości pomiędzy przeciwległymi ścianami albo sufitem i podłogą. Może być także przydatny do prowadzenia pomiaru deformacji w ustrojach podtrzymujących lub wspierających i na niestabilnych zboczach.
 • ekstensometr 1900

  MODEL 1900 EKSTENSOMETR MAGNETYCZNY

  Urządzenie służy do pomiaru osiadań lub wysadzin słabych gruntów poniżej wpływu obciążeń/odciążeń. Kotwy płytowe umiejscowione są w wypełnieniu, natomiast kotwy w kształcie "pająka" umieszczono w nawierconym otworze.
 • ekstensometr A1-5

  MODEL A-1 POJEDYNCZY EKSTENSOMETR PUNKTOWY

  Bardzo proste, odporne i niezawodne urządzenie. Model ten powinien być pierwszym wyborem przy prowadzeniu pomiarów bezpieczeństwa w i dookoła kopalni, i tuneli.
 • ekstensometr A1-5

  MODEL A-3 EKSTENSOMETR WIELOPUNKTOWY

  Czujnik umieszczany we wcześniej wywierconym okrągłym otworze, który następnie wypełniany jest zaprawa cementową. Urządzenie pozwala na instalację aż 6 kotew na różnych głębokościach, w otworach o średnicy 76mm.
 • ekstensometr A1-5

  MODEL A-4 EKSTENSOMETR WIELOPUNKTOWY

  Model jest wyposażony w kotwy z zaciskami pierścieniami na końcach, które pozwalają na szybkie i pewne zamocowanie urządzenia w otworze znajdującym się w skale.
 • ekstensometr A1-5

  MODEL A-5 HYDRAULICZNY EKSTENSOMETR WIELOPUNKTOWY

  Urządzenie jest wyposażone w kotwy hydrauliczne. Czujnik zaleca się stosować w miękkich gruntach lub skałach w których otwór może ulegać zniszczeniu. Jest to model wszechstronny, przeznaczony do pomiaru we wszystkich kierunkach, z możliwością zastosowania
 • ekstensometr A6

  MODEL A-6 EKSTENSOMETR "KABLOWY"

  Ekstensometr wykorzystuje stałą długość pręta wykonanego z włókna szklanego umieszczonego w osłonce. Czujnik dostarczany jest w długościach określonych przez użytkownika.
 • ekstensometr A9

  MODEL A-9 EKSTENSOMETR

  Urządzenie dokonuje pomiaru deformacji we wszystkich typach materiałów (skała, beton, itp.). Najczęściej używane w pomiarach obciążeń próbnych pali, a także w każdego rodzaju konstrukcji, w której można nawiercić otwór bądź wcisnąć rurę, w której znajduje